Kontakta oss

Behöver du hjälp med rening av ditt avloppsvatten? Kontakta oss om du vill veta vilka produkter och tjänster vi kan erbjuda just dig.

Besök oss

Bra Miljöteknik Sverige AB
Kurödsvägen 9
451 55 Uddevalla

Telefon

0522 – 130 00

Telefontid:
kl 09:00 – 12:00 och 13:00 – 15:00

Direktnummer

Louise Skaarnes
VD
0522-130 00
louise@bramiljo.se

Terje Skaarnes
Marknadsansvarig
0522-130 03
terje@bramiljo.se

Yvonne Landell
Kundmottagning, administration
0522-130 18
yvonne@bramiljo.se

Magnus Eklund
Försäljningsansvarig
0522-130 20
magnus@bramiljo.se

Mikael Johansson
Försäljning Västra Götaland
0522-130 13
micke@bramiljo.se

Kia Jonsson
Ekonomi
0522-130 23
kia@bramiljo.se

Jan Johansson
Service
0522-130 04
jan@bramiljo.se

Skicka oss ett meddelande

Använd formuläret nedan för att skicka ett meddelande. Fyll i ditt namn, din e-post, ett meddelande och skicka iväg.

5 + 2 = ?