Kontakta oss

Behöver du hjälp med rening av ditt avloppsvatten? Kontakta oss om du vill veta vilka produkter och tjänster vi kan erbjuda just dig.

Besök oss

Biovac Sverige AB
Kurödsvägen 9
451 55 Uddevalla

Telefon

0522 – 130 00

Telefontid:
kl 09:00 – 12:00 och 13:00 – 15:00

Direktnummer

Magnus Eklund
Försäljningschef
0522-130 20
magnus@bramiljo.se

Kia Jonsson
Ekonomi

0522-130 00
kia@bramiljo.se

Andreas Herlitz
Försäljningsansvarig Stora reningsverk
0522-130 10
andreas@bramiljo.se

Mikael Johansson
Försäljning Västra Götaland
0522-130 13
micke@bramiljo.se

Mikael Lindbom
Logistik
0522-130 16
mikael.l@bramiljo.se

Yvonne Landell
Kundmottagare
0522-130 18
yvonne@bramiljo.se

Monica Johansson
Kundmottagare
0522-130 05
monica@bramiljo.se

Berit Johansson
Kundsupport
0522-130 08
berit@bramiljo.se

Lis Andreasson
Kundsupport
0522-130 11
lis@bramiljo.se

Jan Johansson
Service
0522-130 04
jan@bramiljo.se