Kontakta oss

Behöver du hjälp med rening av ditt avloppsvatten? Kontakta oss om du vill veta vilka produkter och tjänster vi kan erbjuda just dig.

Besök oss

Biovac Sverige AB

Kurödsvägen 9
451 55 Uddevalla

Telefon

+46 522 130 00

Måndag-torsdag: 9-16 (Lunch 12-13)
Fredag: 9-15

Direktnummer

Magnus Eklund
Country Manager
+46 522 130 20
magnus.eklund@biovac.se

Kia Jonsson
Ekonomi
+46 522 130 00
kia.jonsson@biovac.se

Andreas Herlitz
Försäljningsansvarig Avloppsreningsverk
+46 522 130 10
andreas.herlitz@biovac.se

Martin Sanftleben
Försäljningsansvarig Minireningsverk
+46 522 130 15
martin.sanftleben@biovac.se

Mikael Johansson
Innesäljare
+46 522 130 13
mikael.johansson@biovac.se

Mikael Lindbom
Logistik
+46 522 130 16
mikael.lindbom@biovac.se

Yvonne Landell
Kundmottagare
+46 522 130 18
yvonne.landell@biovac.se

Monica Johansson
Kundmottagare
+46 522 130 05
monica.johansson@biovac.se

Berit Johansson
Kundsupport
+46 522 130 08
berit.johansson@biovac.se

Martin Eliasson
Marknadsföring
+46 522 130 33
martin.eliasson@biovac.se